Верифікований профіль
5
Років досвіду
4
Роки на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
29
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
25269
Останній візит на сайт
сьогодні

Продаж комерційної нерухомості (1)

  • THE Capital
    230 000 $
    749 $/м²

    Ярославська вул., 5/2

    багатофункціональне приміщення
    307 м²
    1917 рік побудови
    1 тиж. тому
    Пропонується до продажу комерційне приміщення, в якому раніше розташовувався закритий паб “Петрович”. Знаходиться за адресою: вул. Ярославська 5/7, Поділ. Основні характеристики: • Загальна площа: дві зали формату open space, барна стійка, кухня, санвузол, кімната, а також зона вільного призначення. • Комунікації: усі працюють. • Вентиляція: є. Локація: Розташування в історичному та жвавому районі Подолу, неподалік від відомого закладу “Чорноморка”. Вхід у приміщення не фасадний, що створює атмосферу камерності й приватності. ЦОКОЛЬНИЙ ПОВЕРХ ЗІ ДВОРУ БУДИНКУ!! Ідеальний варіант для створення гастро-проєкту, креативного простору, офісу, складу, клубу закритого типу чи будь-якого іншого б...
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.